Guest book for your comments

We are more than greatful for all comments on our photos so please provide us with your thoughts in Swedish, English or Spanish.

Entry count: 21

Your name:

Your email address:

Your homepage:

Your message:

:) :( :D ;) :| :P |-) (inlove)
:O ;( :@ 8-) :S (flower) (heart) (star)

1/23/2017 7:20:18 PM - firstlagu, thentarossa@gmail.com, firstlagu.wapka.mobi

cool

1/3/2017 11:31:34 PM - Hans Loewy, hasse@sjolotsen.se, www.sjölotsen.se

Fantastiska bilder, vilken skärpa. vilka motiv! Blir väldigt avundsjuk. Stort grattis. Nu vill vi se lite mer sjömotiv:):)

11/10/2014 9:20:50 PM - Ing-Marie Persson, ing-marie@swedenchimp.se, www.ing-mariepersson.se

Tack Göran för en underbarbar bild på schimpanshanen Santino och mig.Du fångade verkligen kärleken mellan oss!
Mvh/ Ing-Marie Persson

8/17/2014 6:57:24 PM - Anna Ragnar, anna@annaragnar.se, annaragnar.se

Hej Göran!
Tack för ett trevligt buss-samtal.
Glöm inte att rösta grönt om fyra veckor;)
/Anna

6/8/2014 9:28:18 PM - Dannell Wyson, dwyson@wysonco.com

Beautiful pictures! The action photos are especially impressive.

5/19/2014 1:33:07 AM - Fredrik Granlund, granlund.fredrik@hotmail.com, www.fredrikgranlund.com

Härlig hemsida med riktigt fina bilder! Jättebra närvaro i alla porträttbilder! Kul att namnet etableras i branschen också ;)

Mvh, Fredrik Granlund

3/26/2014 7:33:15 PM - Micke Spreitz, mikael@spreitz.se, www.spreitz.se

Tack för de fina bilderna på Fighterhjälpen som du skickade.
Satt och tittade på dina sportbilder och gillar de skarpt.
Ruggig timing. Tack

8/19/2012 3:06:51 PM - Agneta Sjödin, as.bra@swipnet.se, www.agnetasjodin.com

Tack Göran för alla härliga bilder du tar på "Sommarkrysset" Jag tycker mycket om den på mig och Olly Murs och den tillsammans med AIK-hockeys lagkapten Dick Tärnström! :) Du är en mästarfotograf med ett stort hjärta!! Tusen tack! Kram <3

4/23/2012 11:06:57 AM - Linda Lampenius, lampenius.linda@gmail.com, www.lindalampenius.com

Hej!
Tusen tack för alla fina bilder!
Kram, Linda:)

4/17/2012 1:13:13 PM - Maria Bild, Maria@mariabild.com, Mariabild.com

Vilka fantastiska bilder du tagit på alla let's dance deltagare! Jag gillar särskilt bilden på mig och Marcus i rumba där håret står åt alla håll, cool!
Hälsningar
Maria Bild

2/19/2012 7:52:26 PM - Leif, leif@casemyr.se

Härlig surfbild på mig!

Salto - Leif

1/30/2012 10:14:06 PM - Jacob

8-)Göran
Härlig Reginabild!!
Varma hälsningar
Annika o Jacobu

10/31/2011 6:01:35 PM - Camilla Lunden, camilla.lunden@home.se, camillalunden.se

01/11/2011

Tack Göran för ditt arbete under min vernissage på WhiteGallery! Du smälte in bland gästerna och hade en unik förmåga att jobba mycket men samtidigt inte märkas.Fantastiska bilder tog du också av min konst och alla gäster.Jag kan varmt rekommendera dig till liknande tillställningar.Du är en strålande fotograf som jag kommer anlita igen!
:)
Varma hälsningar
Camilla Lunden

9/18/2011 5:04:38 PM - John Granlund, johngranlund@me.com

Nice surprise, I was actually looking for a different Granlund and came across your page. Lovely photography! But, with a last name like Granlund, what can you expect? A few items of note... Aside from names, we also share the fact we're married to Spanish Women (great taste!), and also, one of my Wife's best friends is named Nuria... Small world indeed...
John A. Granlund

11/14/2010 5:01:37 PM - Martin och Märta, mkvillner@hotmail.com

Göran och Nuria!

Tack för ert arbete före, under och efter vårt bröllop! Ert engagemang och er förmåga att få oss bekväma var fantastiskt!

Alla våra gäster var djupt imponerade och har alla talat varmt om sina upplevelser av er!

Vi kommer rekommendera er till alla vi känner och hoppas att vi kommer få fler tillfällen att anlita er.

Många kramar//
Martin och Märta

10/15/2010 9:51:34 AM - Inger Winblad, inger@parasuus.se, www.parasuus.se

Hej Göran!
Jag följde ditt råd - fantastiska bilder :) Fortsatt lycka till!
Kram Inger

6/14/2010 3:42:01 PM - Marie Picasso, www.teampicasso.se

Halloj !

Tack för åren av underbara personliga bilder. Sen är du alltid väldigt glad,trevlig och tillmötesgående och det uppskattas.

Lycka till med allt önskar Picasso med kören (star)

2/20/2010 4:33:15 PM - Eric Klefberg, eric.klefberg@bt.se, www.bt.se

Hej Göran!
Alltid trevligt bemötande.
Alltid bra bilder.
Rock on!

/Eric

2/16/2010 2:05:20 PM - Pegge, thomas@obligo.se, www.fatboy.se

Hej Nuria & Göran!
Grattis till snygg hemsida som gör era bilder rättvisa!!

Debaser Medis bilderna på Fatboy är grymma!

Keep up the good work!
Pegge - Fatboy vox (star)

2/16/2010 1:52:05 PM - Molly Sandén, www.mollysanden.se

Hej Göran!

Hela Let's dance-gänget har ägnat lunchrasten här i replokalen åt att titta på dina fantastiska bilder! Du har verkligen lyckats fånga några av de bästa ögonblicken!
Jag är speciellt glad över bilden där jag attackerar Tony Irving. Helt klockren bild!
Den ska jag nästan ta och rama in tror jag...


Många kramar från mig och hela Let's dance-teamet!

// Molly

2/7/2010 4:37:01 PM - Carl-Erik Paulin, getingfilm@comhem.se, www.getingfilm.se

Hej Göran!

Vad kan man säga?
Fantastiska bilder!!

Du har ett bra öga för bra bilder!

Hälsningar
Calle:D